خرید اینترنتی فایل(بهینه سازی آرایش شمع و دال تحت اثر توام بارگذاریهای ثقلی و زلزله در حوض خشك به روش برنامه ریزی غیر خطی (NLP))

مشخصات نویسندگان مقاله بهینه سازی آرایش شمع و دال تحت اثر توام بارگذاریهای ثقلی و زلزله در حوض خشک ب-روش برنامه ریزی غیر خطی (NLP) رضا طیبی - کارشناسی ارشد، دانشکده فنی دانشگاه تهران - موسسه مکین - قرب نوح حسین قربانی - دانشجوی دکترای عمران، دانشکده بهینه سازی آرایش شمع و دال تحت اثر توام بارگذاریهای ثقلی و زلزله در حوض خشك به روش برنامه ریزی غیر خطی (NLP)|50039760|vai42094062|
با ما باشید با یکی دیگر از فایل های قابل دانلود با عنوان : بهینه سازی آرایش شمع و دال تحت اثر توام بارگذاریهای ثقلی و زلزله در حوض خشك به روش برنامه ریزی غیر خطی (NLP)

مشخصات نویسندگان مقاله بهینه سازی آرایش شمع و دال تحت اثر توام بارگذاریهای ثقلی و زلزله در حوض خشک ب-روش برنامه ریزی غیر خطی (NLP)

رضا طیبی - کارشناسی ارشد، دانشکده فنی دانشگاه تهران - موسسه مکین - قرب نوح
حسین قربانی - دانشجوی دکترای عمران، دانشکده فنی دانشگاه تهران
خسرو برگی - دکترای عمران، دانشیار دانشکده فنی دانشگاه تهران


چکیده مقاله:

در بخش اول مقاله با استفاده از روش پارامتر مشخصه که مبتنی بر مدلسازی واقعی تعداد زیادی نمونه با حجم محاسباتی زیاد بود، بهینه سازی انجام گردید. در این مقاله با توجه به تکنیکهای پیشرفته ریاضی بهینه سازی، سعی گردیده است که بهینه سای اقتصادی سیستم دال و شمع انجام پذیرد. در این مسیر نیازمند تعریف تمامی پارامترهای موثر در قیمت بصورت تابعی از مجهولات می باشیم. یکی از مهمترین پارامترهای موثر محاسبه لنگرهای طولی و عرضی دال و نیروهای محوری شمع ها در این سیستم مرکب (شمع و دال) می باشد که در مقاله اخیر تمامی این لنگرها و نیروهای محوری بصورت تابعی از مجهولات و داده های اولیه ارائه گردیده است. درپایان معادلات ساختاری تابع هدف مطابق ملزومات روش برنامه ریزی غیر خطی بازنویسی شده و با استفاده از این روش پارامترهای بهینه تعیین و با روش پارامتر مشخصه مقایسه گردیده است. همچنین جهت کنترل صحت نتایج از یک مطالعه پارامتریک مبتنی بر توابع ساختاری شکل یافته فوق استفاده شده است. در انتها با توجه به حساسیت زیاد مدل به قیمت مصالح در ایران، تحلیل اقتصادی در این زمینه صورت گرفته و راه حلهایی بدین منظور ارائه شده است.


کلیدواژه‌ها:

حوض خشک - بهینه سازی - شمع دال - برنامه ریزی خطی


نحوه استناد به مقاله:

در صورتی که می خواهید در اثر پژوهشی خود به این مقاله ارجاع دهید، به سادگی می توانید از عبارت زیر در بخش منابع و مراجع استفاده نمایید:


طیبی, رضا؛ حسین قربانی و خسرو برگی، ۱۳۸۵، بهینه سازی آرایش شمع و دال تحت اثر توام بارگذاریهای ثقلی و زلزله در حوض خشک ب-روش برنامه ریزی غیر خطی (NLP)، هفتمین کنگره بین المللی مهندسی عمران، تهران، دانشگاه تربیت مدرس، دانشکده عمران


در داخل متن نیز هر جا که به عبارت و یا دستاوردی از این مقاله اشاره شود پس از ذکر مطلب، در داخل پارانتز، مشخصات زیر نوشته می شود.
برای بار اول: (طیبی, رضا؛ حسین قربانی و خسرو برگی، ۱۳۸۵)
برای بار دوم به بعد: (طیبی؛ قربانی و برگی، ۱۳۸۵)مطالب دیگر:
📒مشروعيت ولايت فقيه از ديدگاه امام خميني📒تعمیر فلش های Write Protected شده📒رام گوشی اسمارت کلیو s۴۷۰۰📒سوالات امتحان جامع علوم پایه دندانپزشکی شهریور 93 شیوه جدید📒تحقيق با موضوع امنيت شبکه📒ریست پرینتر اپسون مدل (یکبار خرید رایگان تا همیشه)(دائمی بدون محدودیت)1430📒سینک آماده ادیوس : کلیپ عروسی اسپرت باغ📒پاورپوینت / آموزشی / کارآفرینی7 / مدل های کسب و کار📒پروژه سینک شده آماده ادیوس جدید: Start paint با موزیک هوروش بند📒پاورپوینت موتورهای 4 زمانه📒بنر ثابت سایت با فرمت png📒پاور پوینت معماری های تک و اکو تک 📒فصل 7 علوم هفتم سفر آب درون زمین📒چارچوب هفت اس مکنزی چیست ؟ - متن به دو زبان فارسی و انگلیسی + فایل صوتی فارسی📒طرح توجیهی کارگاه صنایع فلزی📒دانلود پاورپوینت مطالعات و استانداردهای طراحی دسترسی در معماری📒تحقیق لاستیک📒پاورپوینت آموزش و پرورش کره جنوبی📒پاورپوینت آموزش ویندوز 2000📒پاورپوینت آنالیز و موازنه انرژی در سیستم های باز📒پاورپوینت آنزیم های باکتری لاكتيكی درپروتئوليز پنیر📒پاورپوینت آنژیوگرافی و تجهیزات آن📒پاورپوینت آینده پژوهی📒پاورپوینت آیین نامه تشخیص صلاحیت مشاوران📒پاورپوینت آیین نگارش و قواعد